Foto: Ellen Reiss

Styreleder:

Navjot K. Sandhu

E-post: navjot@minotenk.no

 

 

 

 

 

 

Foto: Dan P. Neegaard

Daglig leder:

Linda Noor

E-post: linda@minotenk.no

Mobil: 94 19 81 34

 

 

 

 

 

Foto: Malini Parghi Breivega

Nestleder:

Julie R. Owe

E-post: julie@minotenk.no

Mobil: 45 88 62 30

 

 

 

 

 

 

Foto: Ellen Reiss

Seniorrådgiver / Redaktør:

Ellen Reiss

E-post: ellen@minotenk.no

 


 

 

 

 

Foto: Ellen Reiss

Prosjektleder – tema likestilling:

Umar Ashraf

E-post: umar@minotenk.no

 

 

 

 

 

 

Foto: Ellen Reiss

Prosjektmedarbeider – tema likestilling:

Linn W. Firdaous Nikkerud

E-post: linn@minotenk.no

 

 

 

 

 

 

Øvrige styremedlemmer: 

Burhaan Hassan, Umar Ashraf, Mishell Ofi Akhtar og Waseem Mirza