Ansatte og styret

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Styreleder

Epost: mishell@minotenk.no

Linda Noor

Linda Noor

Daglig leder

Epost: linda@minotenk.no
Mobil: 941 98 134

Les mer om Linda her.

Lisa Esohel Knudsen

Lisa Esohel Knudsen

Rådgiver

E-post: lisa@minotenk.no
Mobil: 926 57 665

Les mer om Lisa her

Ibrahim Mursal

Ibrahim Mursal

Prosjektleder

E-post: ibrahim@minotenk.no

Stina Ihle Amankwah

Stina Ihle Amankwah

Prosjektrådgiver Bergen

E-post: stina@minotenk.no

Les mer om Stina her

Sjur Tveit

Sjur Tveit

Prosjektrådgiver

Epost: Sjur.tveit.90@gmail.com

Les mer om Sjur her.

Styret

  • Mishell Ofi Akhtar (styreleder)

  • Tony Sandset (nestleder)

  • Waseem Mirza

  • Sebastian Stein

  • Karoline Sofie Tveitnes Trollvik

Rådgivende organ

  • Dag Hareide, Nazneen Khan Østerem, Oddbjørn Leirvik, Anne Hellum, Torkel Brekke, Anton Steen, Kari Vogt, Berit Thorbjørnsrud, Lars Gule, Anja Bredal, Sheraz Yaqoob, Thomas Hylland Eriksen, Stig Stensli, Gunnhild Stordalen, Cecilie Hellestveit, Sebastian Stein, Mona Abdel-Fadil, Walaa Abuelmagd, Stig Jarle Hansen, Torunn Arntsen Sajjad, Amina Selimovic, Noor Jdid, Bård Standal og Julie Ræstad Owe. 

 

 

 

© 2019 Minotenk
Designet og utviklet av Ivar Simonsen

Kontakt

Adresse: Torggata 1, 0181 Oslo
E-post:  post@minotenk.no
Organisasjonsnr: 924 978 112

Følge oss