Ansatte og styret

Navjot K. Sandhu

Navjot K. Sandhu

Styreleder

Mobil: 455 06 018

Linda Noor

Linda Noor

Daglig leder

Epost: linda@minotenk.no
Mobil: 941 98 134

Les mer om Linda her.

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Nestleder i styret

Epost: mishell@minotenk.no
Mobil: 411 21 165

Ellen Reiss

Ellen Reiss

Seniorrådgiver / Sjefsredaktør

Epost: ellen@minotenk.no
Mobil: 913 55 367

Les mer om Ellen her.

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Politisk rådgiver

Epost: daniel@minotenk.no
Mobil: 958 37 351

Les mer om Daniel her.

Lisa Esohel Knudsen

Lisa Esohel Knudsen

Rådgiver

E-post: lisa@minotenk.no
Mobil: 926 57 665

Les mer om Lisa her

Haboon Hashi

Haboon Hashi

Rådgiver

E-post: haboon@minotenk.no

Les mer om Haboon her.

Stina Ihle Amankwah

Stina Ihle Amankwah

Prosjektrådgiver Bergen

E-post: stina@minotenk.no

Les mer om Stina her

Øvrige styremedlemmer:

Mishell Ufeq Akhtar Shakar, Sebastian Stein og Waseem Mirza

En minoritetspolitisk tenketank som jobber med problemstillinger og utfordringer knyttet til det flerkulturelle Norge, og bidrar til økt kunnskap, forståelse og toleranse.

© 2019 Minotenk
Designet og utviklet av Ivar Simonsen

Kontakt

Følge oss