Ansatte og styret

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Styreleder

Epost: mishell@minotenk.no
Mobil: 411 21 165

Linda Noor

Linda Noor

Daglig leder

Epost: linda@minotenk.no
Mobil: 941 98 134

Les mer om Linda her.

Ellen Reiss

Ellen Reiss

Seniorrådgiver / Sjefsredaktør

Epost: ellen@minotenk.no
Mobil: 913 55 367

Les mer om Ellen her.

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Politisk rådgiver

Epost: daniel@minotenk.no
Mobil: 958 37 351

Les mer om Daniel her.

Stina Ihle Amankwah

Stina Ihle Amankwah

Prosjektrådgiver Bergen

E-post: stina@minotenk.no

Les mer om Stina her

Ibrahim Mursal

Ibrahim Mursal

Prosjektleder

E-post: ibrahim@minotenk.no

Lisa Esohel Knudsen

Lisa Esohel Knudsen

Prosjektrådgiver

E-post: lisa@minotenk.no
Mobil: 926 57 665

Les mer om Lisa her

Styret

  • Mishell Ofi Akhtar (styreleder)

  • Tony Sandset (nestleder)

  • Waseem Mirza

  • Sebastian Stein

  • Karoline Sofie Tveitnes Trollvi

Rådgivende organ

  • Dag Hareide, Nazneen Khan Østerem, Oddbjørn Leirvik, Anne Hellum, Torkel Brekke, Anton Steen, Kari Vogt, Berit Thorbjørnsrud, Lars Gule, Anja Bredal, Sheraz Yaqoob, Thomas Hylland Eriksen, Stig Stensli, Gunnhild Stordalen, Cecilie Hellestveit, Sebastian Stein, Mona Abdel-Fadil, Walaa Abuelmagd, Stig Jarle Hansen, Torunn Arntsen Sajjad, Amina Selimovic, Noor Jdid, Bård Standal og Julie Ræstad Owe. 

 

 

 

© 2019 Minotenk
Designet og utviklet av Ivar Simonsen

Kontakt

Adresse: Torggata 1, 0181 Oslo
E-post:  post@minotenk.no
Organisasjonsnr: 924 978 112

Følge oss