Ansatte og styret

Navjot K. Sandhu

Navjot K. Sandhu

Styreleder

Epost: navjotsandhu@minotenk.no
Mobil: 455 06 018

Linda Noor

Linda Noor

Daglig leder

Epost: linda@minotenk.no
Mobil: 941 98 134

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Nestleder i styret

Epost: mishell@minotenk.no
Mobil: 411 21 165

Ellen Reiss

Ellen Reiss

Seniorrådgiver / Sjefsredaktør

Epost: ellen@minotenk.no
Mobil: 913 55 367

Umar Ashraf

Umar Ashraf

Fagansvarlig kommunikasjon

Epost: umar@minotenk.no
Mobil: 986 18 128

Julie R. Owe

Julie R. Owe

Prosjektleder

Epost: julie@minotenk.no
Mobil: 458 86 230

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Politisk rådgiver

Epost: daniel@minotenk.no
Mobil: 958 37 351

Stina Ihle Amankwah

Stina Ihle Amankwah

Prosjektrådgiver Bergen
Haboon Hashi

Haboon Hashi

Prosjektrådgiver
Linn W. Firdaous Nikkerud

Linn W. Firdaous Nikkerud

Prosjektmedarbeider

Øvrige styremedlemmer:

Mishell Ufeq Akhtar Shakar, Sebastian Stein og Waseem Mirza

En minoritetspolitisk tenketank som jobber med problemstillinger og utfordringer knyttet til det flerkulturelle Norge, og bidrar til økt kunnskap, forståelse og toleranse.

© 2019 Minotenk
Designet og utviklet av Ivar Simonsen

Kontakt

Følge oss