Ansatte og styret

Navjot K. Sandhu

Navjot K. Sandhu

Styreleder

Mobil: 455 06 018

Linda Noor

Linda Noor

Daglig leder

Epost: linda@minotenk.no
Mobil: 941 98 134

Les mer om Linda her.

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Mishell Ufeq Akhtar Shakar

Nestleder i styret

Epost: mishell@minotenk.no
Mobil: 411 21 165

Ellen Reiss

Ellen Reiss

Seniorrådgiver / Sjefsredaktør

Epost: ellen@minotenk.no
Mobil: 913 55 367

Les mer om Ellen her.

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Daniel Abimael Skjerve Wensell

Politisk rådgiver

Epost: daniel@minotenk.no
Mobil: 958 37 351

Les mer om Daniel her.

Stina Ihle Amankwah

Stina Ihle Amankwah

Prosjektrådgiver Bergen

E-post: stina@minotenk.no

Les mer om Stina her

Haboon Hashi

Haboon Hashi

Rådgiver

E-post: haboon@minotenk.no

Les mer om Haboon her.

Lisa Esohel Knudsen

Lisa Esohel Knudsen

Prosjektrådgiver

E-post: lisa@minotenk.no
Mobil: 926 57 665

Les mer om Lisa her

Øvrige styremedlemmer:

Sebastian Stein    –   Waseem Mirza og Karoline    –    Sofie Tveitnes Trollvik 

 

 

 

© 2019 Minotenk
Designet og utviklet av Ivar Simonsen

Kontakt

Adresse: Torggata 1, 0181 Oslo
E-post:  post@minotenk.no
Organisasjonsnr: 924 978 112

Følge oss